prasklina

8. dubna 2017 v 12:03 | Ich
"Pane Doktore, já mám strach."
"A co vás trápí?"
"Víte, před měsícem se se mnou rozešla přítelkyně a ve mně najednou jak kdyby něco puklo."
"To se občas stává. Musíte vydržet a ono to přejde, ale kdyby vás to nepustilo ani potom, tak se zastavte a já vás pošlu k psychiatrovi. On by vám předepsal antidepresiva."
"Vy mě nechápete, pane Doktore. Já měl pocit, jak kdyby ve mně doslova něco puklo. Slyšel jsem hlasité prasknutí a hrozně mě zabolelo tadyhle." Chytí se muž na srdci.
"Láska někdy bolí, a pak se nám může zdát, že cítíme fyzickou bolest." Kýve hlavou vědoucně Doktor. "Zkuste se nějak odreagovat. Zahrajte si něco. Jděte do kina."
"Ne ne. Já si taky nejdřív myslel, že je to bolest z rozchodu, ale týden na to jsem jedl a ulomil se mi kus zubu. Jen tak."
"Nejsem zubař, ale už se mi taky něco podobného stalo. Ani zuby nevydrží bohužel věčně."
"Jenže u zubů to pouze začalo. Pak se mi ulomil další zub. Začaly se mi lámat vlasy. Najednou mi na hřebínku zůstávaly celé hrsti vlasů. Víte, nejsem holohlavý dobrovolně. No a asi před dvěma dny jsem upadl na chodníku a něco se stalo. Podívejte." Táhne se muži po odhalené paži dlouhá prasklina na kůži až někam k rameni.
"To je zvláštní, co by to mohlo být."
"Jenže se stalo ještě něco horšího, ale to není tak vidět. Najednou vidím hrozně špatně. Když se dívám jen na levé oko, jako bych se díval skrz prasklé sklo. Nevím, co to je, ale mám hrozný strach."
"Co to?" Kouká doktor do oka pacientovi optikou, kterou už měl léta schovanou nepoužívanou ve skříni. "Pane bože. Máte prasklou čočku. Musíte ihned do nemocnice. Zavolám vám sanitku."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 9. dubna 2017 v 1:16 | Reagovat

Proto vám říkám, nerozcházejte se, děcka! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama