gigwancha

10. dubna 2017 v 17:18 | Ich |  zbytek
Co by to mohla být gigwancha? Zní to jako shluk písmen bez významu, ale to se jen tak zdá. Jistě by to mohl být název zázračného léku. Malé pilulky, které by po pozření umožnili léčit záděry na nehtech. Hotový zázrak, který by zachránil prsty milionů lidí.
Také by to mohl být název čaje. S ginkobilobou a s popelem osvíceného lámy, který by přinášel nejen ostrou mysl, ale i klid do duše. Aspoň tak by to prezentovala reklama. "Velký láma Papaopulis před smrtí prohlásil, že chce i po smrti přinášet lidem štěstí." Tvrdila by prsatá modelka na obrazovce. Ve skutečnosti by do čaje smetli pouze prach z továrny a vše ostatní by bylo jen divadlo pro zákazníky.
Mohlo by to být starý indiánský šaman. Z prastarého kmene wancha. Tuláci severu s legendou o vlkovi, který došel až tam, kde se polární záře dotýká země. Gigwancha by sedával pod stromem a bavil by se jen s trávou a starou krávou. Jako poslední člen kmene už by byl napůl šílený samotou.
Také bychom mohli být mnohem méně poetičtí a zkusit využít Google translator. Bez jakýchkoliv kouzel prozradí, že to znamená lokomotiva.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 11. dubna 2017 v 2:50 | Reagovat

Tohle jsem baštil. Miluju legendy a šamany.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama