zombie4

19. února 2017 v 14:01 | Ich |  zombie
pokračování :)

Druhou kategorií jsou nevěřící Tomáši. Zombie, která se probudí jako nevěřící Tomáš, prostě nechce uvěřit, že umřela. Vstát z mrtvých je vědecky nemožné a tedy to nemůže být pravda. Na hřbitově jsou čirou náhodou a jak se sem dostali, si jenom nepamatují. Patrně upadli při návštěvě hrobu jejich nešťastně zesnulého příbuzného a udeřili se do hlavy, zřejmě se tedy jenom potřebují dostat do nemocnice a vše bude v pořádku. Jak ti mě rozčilují.
Nic na ně neplatí. Vysvětlování nefunguje, protože jakékoliv vysvětlení odporuje jejich logice. Příkazy na ně mají pramalý efekt, protože jsou svobodí a ve svobodné zemi, někdy mě dokonce ignorují kompletně. Zacpou si uši, a pak dokola opakují dětinsky nenene, aby ani náhodou neslyšel, co říkám.
Některé v tom jdou ještě dál. Prostě odejdou a nezastaví se ani za nic. Když si před ně stoupnu, tak mě prostě obejdou. Když se je snažím chytit. Tak začnou utíkat a volat policii, že jsou přepadeni. Zkoušel jsem je spoutat kouzlem, ale k čemu mi je žok hlouposti, který mi vyčítá, že jsem ho zdrogoval, a proto se nemůže hýbat? Práci žádnou neodvede a jen čeká na okamžik, kdy ho uvolním a on bude moct utéct.
Kdysi jsem je zkoušel nutit do práce bolestí. Celé dva měsíce jsem zkoumal asijské kletby a prokletí duše. Dokonce jsem už měl první úspěchy a dostavovaly se výsledky, když v tom se mi ozvala liga na ochranu zombí, že prý jsem nehumání a měl bych se stydět. Málem mě vyškrtli z klubu. Musel jsem slíbit, že už nic podobného neudělám. Hrozná otrava tyhle odbory.
Ale nakonec to nebyla až tak marná práce. Celý problém jsem vyřešil rafinovanou kletbou, která dotyčné zombí pozmění vzpomínky. Pokládají mě pak za jejich milovaného strýčka, pro kterého by udělali cokoliv na světě. Lize toto řešení nevadí a já se mám taky jako v bavlnce, když se snaží vyplnit každé mé přání.
Jen jednou jsem to trochu přehnal. Byla to holka v pubertě, která umřela při autonehodě. I o půlnoci mě budila, jestli něco nepotřebuju. V zimě mi tvrdila, že mě nejlépe zahřeje, když vedle mne bude spát nahá a snažila se ke mně tisknout své mrtvolně chladné tělo a když mě uviděla s mojí přítelkyní, ztropila scénu, až se se mnou přítelkyně rozešla. To mě poučilo, že musím dávat pozor na to, jak moc jim vzpomínky měním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama