zombie3

17. února 2017 v 14:09 | Ich |  zombie
pokračování :)

Teď už by vás asi zajímalo, co je to ta hysterická bába a jak se liší od zmateného dědy. Jeden z prvních rozdílů, který na nich můžeme vypozorovat, je hlasitost, kterou mluví. Smysl nedávají ani jeden, ale hysterická bába u toho navíc vříská, křičí a brečí. V nejhorších případech vaše bubínky projdou těžkou životní zkouškou, ale to jsou spíš ojedinělé případy.
Dalším rozdíl poznají pozorní posluchači. Pokud máte už dost zkušeností, tak zjistíte, že hysterická bába dává o trošku více smyslu, než děda. Některé se patrně po probuzení snaží také dohnat všechen čas, který musely být potichu, a tak je jejich povídání propleteno vším, co kdy o kom slyšeli a co se o kom povídá. Jiné mají prostě jen strach, je jim zima, mají prázdný žaludek a jsou uprostřed noci na hřibově. Co kdyby se kolem potuloval úchyl?
Ale nejtraumatičtější zážitek je to samozřejmě vždy pro mě. Copak já jsem na tohle všechno zvědavý? Nějaká Mařena, co je pěkná rajda a jde za každým, když jí dá husu, mi může být ukradená. Mám já čas je až do rána utěšovat a říkat jim, že je vše v pořádku a nemusí se bát? Nechci a nemám.
Na druhou stranu musím uznat, že když se konečně uklidní, jsou mnohem pohotovější, dokážou poslouchat příkazy a chápou, co jim vlastně říkám. Mají jen výbušnější povahu, než na co jsem zvědavý. Na všechno reagují podrážděně, nadávají, kritizují a nic se jim nelíbí. Takže je nejlepší dát jim úkol, u kterého jsou daleko ode všech nebo alespoň ode mne. Jedinou nevýhodou je, že taková bába nesnáší samotu. Když ji nemá kdo poslouchat, tak trpí a mají tendenci páchat sebevraždu.
No a řešení na celý jejich problém? Jak už jsem zmínil, je třeba je spárovat. V kombinaci se zmateným dědou směřuje všechnu svou kritiku na něj a uklidní se. Je také pak všeobecně spokojenější a odvádějí společně dobrou práci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama