zombie2

15. února 2017 v 14:47 | Ich |  zombie
pokračování :)

Zmatený děda je zombií, která se hned po probuzení nedokáže rozkoukat na svět. Někdy proto, že umřela v minulém století a prostě jí to myslím konzervativněji a pomaleji, jindy zase proto, že jí nic z toho nedává smysl. Pro něj to smrtí prostě skončilo a tečka. Všechno co dřív uměl, zahodil k nepotřebě v okamžik pohřbu a najednou neví, kde je vpravo a kde vlevo, jak se vlastně jmenuje, nebo co je to souvislé mluva. Zpravidla se nezmůžou na nic jiného než na zmatené blekotání a hrozně dlouho jim trvá, než se ze všeho vzpamatují. Někdy třeba i den, nebo dva.
Co je na tom špatného? Myslíte si vy. Vždyť umřel a najednou oživnul, má právo na akademickou čtvrthodinku, aby si srovnal myšlenky. No jo, ale já s ním přece nemůžu čekat dva dny na hřbitově, než se vzpamatuje. Vždyť by si pro mě dojela policie.
Ze začátku jsem zkoušel jednu ráznou, vzpamatovávací facku s nevalným úspěchem. Občas to pomohlo, ale jednou jsem se neudržel a tu hlavu jsem mu přímo urazil. Řeknu vám, kdybych mohl podstrčit jeho příbuzným někoho jiného, určitě to udělám. Oživovat mrtvolu není problém, ale oživovat ji podruhé. To už je teda piplačka.
A když se konečně vzpamatují, tak to s nimi taky není žádná sláva. Pošlete je zorat někomu pole a ony zabloudí v blízkém lesíku, který má všeho všudy dvacet stromů. Nebo jim přikážete někoho zabít, a pak ho najdete, jak spolu s obětí popíjí kávu v kavárně. A to se mi nestalo jen jednou, ale už dvakrát.
No a teď by vás zajímalo, jak jsem celý problém vyřešil, že? Budete uchvácení mou genialitou, protože jsem přišel na to, že zmatený děda nedokáže pořádně pracovat sám. Je nutné ho s někým spárovat, ale ne jen tak s někým. Dva zmatení dědové spolu jsou to nejhorší, co vás může napadnout, ale když ho spárujete s hysterickou bábou, tak najednou dosáhnete ohromných výsledků. Myslí a reaguje, rychle a efektivně udělá vše, co jste po něm chtěli, ale jen vám občas připomene, že jste mu znovu udělal ze života peklo.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Siginitou Siginitou | Web | 16. února 2017 v 9:38 | Reagovat

Proboha :D Tak teď mám po tomhle lepší náladu, užasně sepsaný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama