zombie

13. února 2017 v 4:31 | Ich |  zombie
Jsou jen tři druhy zombie a všechny jsou pěkně otravné. Věřte mi, znám je. Člověk by si řekl, co na tom je? Oživlá mrtvola, které sem tam čouhá zlomená kost zpod kůže, z lebky jí občas vyčuhují zoufale malé zbytky mozku a hnijící červy prolezlé kusy masa se jí chlípně pohupují po těle. Tak to ale vůbec není. Proč by taky.
Vždyˇzombie musí někdo oživit. Myslíte si snad, že jsem nějaký zvrhlík? Kdybych uviděl takovou napůl uhnitou zombí, pravděpodobně bych zvracel ještě dodnes. Vážně, mám dost slabý žaludek. Ale naštěstí od té doby, co nekoukám na horory, nic podobného vidět nemusím.
Vždyť magie dokáže přivést duši zemřelého z mrtvých. Opravit jeho tělesnou schránku je jen prkotina. No a kdyby bylo tělo moc poškozené? To je pravda, pak by mohl být rituál nesmírně náročný, ale proč oživovat jen zombií? Co třeba milého kostlivce, nebo připoutat duši zemřelého k předmětu. Třeba k panence, k plyšákovi, nebo k hrnku na kafe.
Myslíte si, že jsme snad zvrhlíci, kteří si ujíždějí na mrtvolách? To vůbec ne. Náhodou jsme velmi milí a praktičtí lidé, takže bychom si určitě nepřidělávali zbytečnou práci.
Problém zombií je někde úplně jinde. Jako i v životě nejde o to, jak vypadají zvenčí, ale jací jsou uvnitř. Jsou jen tři druhy zombií.
První s láskou říkám zmatený děda. Tyto zombí nejsou výsadou jen mužů, mají i svou ženskou protiváhu. Těm však říkám hysterická bába, ale přitom je stále řadím do stejné kategorie. Bohužel se muži a ženy v této kategorii nechovají stejně, obě pohlaví jsou však stejně otravné. Dokonce jsem o této kategorii publikoval článek v minulém čísle našeho věstníku: Rakvička. Můžete si ho najít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama