Titanic3

28. ledna 2017 v 0:11 | Ich |  Titanic
pokračování :)

Zábradlí na přídi se najednou chytí ruka a již ne plavec, říkejme mu Xu, se vyhoupne na palubu. Ocelové lano, které má stále přichycené okolo hrudníku, visí přes zábradlí dolů, ale po pár metrech je utržené. Ani síla smotaných ocelových prutů nevydržela náraz a lano sevřené mezi loď a ledovec se přetrhlo.
Křik a pobíhající lidé se hemží po palubě. V tom se k nim přidají bolestivé nářky a prosby o pomoc. Xu přebíhá palubu a jako bůh smrti kolem sebe točí ocelovými zbytky provazu, které kosí hlavy i těla vlevo, vpravo. Když si dostatečně vybije svůj vztek, začne se šplhat po prvním z komín připomínajících útvarů. Hladká, zaoblená, ocelová stěna neskýtá moc úchytů, proto zaráží své dlaně přímo do stěny a odráží se silnými přískoky vzhůru.
"Bůh nás ochraňuj", začne se modlit kapitán, když se mu podaří prorazit sklo až na můstek.
Podpalubí se už mezitím plní vodou a paluba se plní dalšími a dalšími lidmi. K čemu však to, když se jim tu naskýtá jen všudypřítomný zápach krve a pohled na záchranné čluny, které již všechny stihl někdo oběhnout a nadělat do nich díry.
"Tak co mi řekneš teď, nicko?" Naklání se Xu nad kapitánem, kterému chybí všechny končetiny a pomalu z něj vytéká život.
"Shoříš v pekle. Oni si tě najdou." Vyplivne ze sebe ještě a pak vydechne naposledy. Teď už na můstku nikdo živý z posádky nezůstává.
"Ne dřív, než ty."
Xu je již opět ve vodě. Pomalu kope vodu a zvolna usrkává víno ze sklenice, kterou se mu mezitím podařilo někde získat. Užívá si výhled na potápějící se loď. Její záď se pomalu nadzvedne z vody až je jí vidět kormidlo a místo, kam se měly podle původního plánu umístit lodní šrouby. Později se Loď přelomí na dvě poloviny a nakonec celá zmizí pod hladinou.
Ráno zůstává na hladině jediná postava, která se stále ještě raduje jako malé dítě, ale nakonec i on odplave pryč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ruža z Moravy Ruža z Moravy | E-mail | Web | 31. ledna 2017 v 16:02 | Reagovat

Hrůzný popis, toto není šálek mého čaje. Už jsem přečetla za život dost hororů,scifi a pod. i v historických románech se to krví jen hemží. Snad jen někomu se může takový  zmar lidských životů líbit.Při potopení Titanicu asi lidi nikdo schválně nezabíjel, ne?

2 Afaultuchbaith Afaultuchbaith | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 22:29 | Reagovat

By dealing together, both of you can address problems of self-esteem and mutual trust.  Thus, in the event the muscles in the penile area are relaxed, more blood will go into the penis and a bigger harder erection will occur.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama