Titanic2

26. ledna 2017 v 0:41 | Ich |  Titanic
pokračování :)

Obloha se zvolna zatáhne a kolem dokola se zešeří. Hvězdy jsou nad oceánem přímo nádherná a průzračná obloha přímo vybízí, aby se člověk natáhnul a jednu si zkusil z oblohy utrhnout. V tom se směr lodi prudce změní, až to se všemi na palubě prudce škubne. Lidé v tanečním sále, kteří se právě sešly k večernímu plesu, popadají jeden přes druhého. Zatímco s chudšími pasažéry v podpalubí to skoro ani nehne, jak byli už předtím namačkaní hlava na hlavě.
"Kapitáne, něco se děje." Přiběhne do jeho kajuty vyděšený plavčík a kapitán div nespadne z postele. "Najednou jsme změnili směr."
"Tak použijte šoky." Rozkašle se silným kuřáckým chraplákem stále ještě docela zmatený kapitán.
"Už jsme je zkusili, ale nezabírají."
"Dobře, hned jsem na můstku." Popadne kapitánskou čepici, kalhoty a boty a už je skoro ve dveřích. "Tak na co čekáš, pohni se." Houkne ještě na plavčíka, který je zaskočen jeho pohotovostí.
Lodí najednou zatřese mohutný náraz. Tentokrát ještě silnější, než byl ten první a všichni, kdo se již stihli vzpamatovat a postavit skončí znovu na zemi. Tentokrát i hrnce v kuchyni, které jsou připevněny k plotýnce, vyletí z úchytů a vylijí celý svůj obsah na kuchaře indického původu. To právě loď narazila svým bokem do mohutného ledovce a ten jí rozpáral zhruba devadesát metrů dlouhou díru na přídi. Množství vody hrnoucí se najednou do lodi snad ani slovy popsat nejde.
"Zavřete vodotěsné přepážky." Křičí zrovna někdo na můstku, když přiběhne kapitán, kterému krev stéká po čele, jak upadl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama