Radka7

14. ledna 2017 v 21:09 | Ich |  Radka
pokračování :)

Poté nastraží obě uši jako rys, pro jistotu se několikrát rozhlédne vpravo, vlevo a až poté přeběhne silnici. Na druhé straně ji však překvapí rozkvetlý šeřík a její myšlenky se znovu rozplynou v symetrii čtverce.
Chvíli se točí dokola. Čtvrt otočka. Půl otočka. Tři čtvrtě otočky. Kolem dokola. Poskakuje a hraje se na podgrupu. Když se však pokusí přidat osové symetrie, nohy se jí zamotají do sebe a ona si nadere bradu.
Měla bych nechat blbostí. Už nejsem kotě.
To už je však tma a dokola svítí jen pouliční lampy. Pro některé je čas jít spát a Radka by se k nim ráda přidala. Pro samé zamyšlení zapomněla, jak je ospalá a jak moc se jí zavírají oči. Ale přece nebude spát na chodníku.
Kam se jen složit, těkají jí přivřené oči sem a tam. Když v tom spatří hromadu písku. Přijde k němu a začne do něj šťourat ze všech stran.

Suchý. Strčí hluboko do písku svoji milovanou packu. Nesmrdí. Opatrně písek očuchá ze všech stran. Ještě je vyhřátý od slunce. Zkusí se na něj opatrně položit. Tady se bude krásně spát. Začne pomalu klimbat stočená do klubíčka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama