pájovi

17. prosince 2016 v 18:26 | ich |  zbytek
Další článek, který jsem napsal před čtyřmi lety a už absolutně nemám ponětí, co jsem tím myslel :D vážně by mě zajímalo, jak jsem na tohl došel.

Hola Pájo

Musím se ti svěřit s mým problémem. Čekám na jeden dopis od jisté Evy a ona se chová, jako bych ani neexistoval. Velice mě to zklamalo a v jistých ohledech i naštvalo. Do této chvíle jsem ji považoval za tu nejspolehlivější osobu na světě. A možná, možná mohla být lepší jak já. Ale jak se daří tobě? Já si ti tu stěžuju a přitom nepřemýšlím nad tvými pocity. Vrabci štěbetali na střeše, že ses začala věnovat nějakému podvratnému kurzu čmáranic. Když se vrabci dozvěděli, že tě znám zakázali mi chodit do kostela a dokonce zatloukli dveře a okenice. Na kolenou tě prosím zvaž svou situaci život je příliš krátký, abys ho strávila uctíváním ďábla.
Jinak se moc móc těším na tvoji blížící se návštěvu. Zatím to bude naše malé tajemství. Buchty jsem už upekl, ale bohužel je někdo přes noc snědl. Možná to udělal Honzík. Víš, jak mu buchty chutnají. Až přijedeš, můžeme zajít na koupaliště. Proto nezapomeň brusle. A já vezmu sáňky a budeme jezdit z té obrovitánské skluzavky, co tam mají. Můžeš přibalit i plavky, když zbude čas a bude hezky sněžit, bylo by fajn si zaplavat.
Kdysi dávno mi povídala stará Čumbová, že trpíš samomluvou. Je to určitě špatný/dobrý(nehodící se škrtněte) zlozvyk mám pro tebe pár rad jak se s tím vypořádat. Není to tak těžké 1) nemluv s osobami, které se nenacházejí na daném místě, zahrnuje to i ty které jsou choré 2) vyvaruj se hlasitým úvahám o fungování vesmíru, které máš tak ráda ostatní nechápou tvé myšlenkové pochody a pak to působí divně. Víc mě nenapadlo, promiň.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 17. prosince 2016 v 20:40 | Reagovat

Napsal ho strašně divný člověk! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama