mandarinka2

12. srpna 2016 v 14:37 | Ich |  mandarinka
pokračování :)

Mandarinka z toho všeho byla jako u vytržení. Nebylo to takové, jak jí to nakukali doma, ale kdo ví možná to takhle bylo ještě lepší. No a tak se mandarinka těšila svojí nově nabyté slávě, kterou trochu zkazilo jen to, že mandarinka kousek od ní začala divně smrdět. Asi že se už dlouho neumyla, nabo co. No ale nakonec si pro ni taky přišli. Vybral si ji takovej děda, kterej smrděl ještě víc než sousedovic mandarinka, a tak si asi toho zápachu ani nevšimnul.
Strčil ji do dost nepohodlnýho pytlíku a strčil k ní ještě spoustu kolegyň i s tou jednou smradlavou. To teda bylo terno, a tak se mandarinka snažila jen vydržet a těšila se, kdy ji konečně pustí.
Těšila se však zbytečně. Nakonec ji děda odložil do tmavé mísnosti a pár jejích kolegyň proti jejich vůli odtáhnul bůh ví kam. Některé mandarinky se začali dohadovat, co s nima asi dělá. Některé straší a zkušenější tipovali, že je tam asi mučí, čtvrtí je a na jejich mrtvolách si krutě pochutnává. Ty mladší a naivnější prosazovali, že jsou právě v ráji a jen zabedněnost ostatních jim brání prozřít krásu kolem. No a ta nahnilá neprosazovala nic. Po dvou dnech z ní začalo téct něco odporného a počvachtala tím všechny okolo. Byl to dlouhý čas strávený hašteřením a dohadováním ve tmě.
Nakonec si však i pro ni dědula došel. Odnesl ji, milostivě umyl a pak ji okýnkem auta vrazil do pracky zrzavýho kluka. Který ji nakonec pohodil na sedadlo, kde mandarinka mrzla celou noc. No to toho už měla taky mandarinka dost. Nejen že se musela přihnat studená fronty, ještě ji tu pohodí a nakonec za sebou nezavřou ani okýnka. Ne. 5ekla si mandarinka, sebrala se, proskočila z auta ven a škvírou ve vratech garáže se odkutálela ven.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama