gardenie4

6. srpna 2016 v 20:02 | Ich |  gardenie
pokračování :)

Nic se nestalo. Milan jen zapomněl mobil v práci a než se k němu další den dostal, byl už oheň na střeše. Těch dvanáct nepřijatých hovorů ho přece jen trochu vyděsilo.

záznam pátý:
Pokud vše urychlím, mohl bych vyprodukovat do týdne první květy. Podařilo se mi upravit v genetickém materiálu jejich funkci a vytvořit zcela novou strukturu v listech, které by mi pomohla produkovat neurotoxin. Jedná se o upravenou variaci neurotoxinu dříve již využitého na planetě 97884z314. Poté co mé květy dozrají, pokusím se do nich přesunout neurotoxin skladovaný v listech a smíchám ho s pylem, který následně rozptýlím do vzduchu. Po zasažení budou všechny myslící organismy v okolí pod mojí nadvládou a budou poslouchat mé příkazy. Jistě mi pak pomohou šířit jed dál a ovládnout další oběti. Jed má nevýhodu v tom, že po vystavení dusíku ztrácí rychle na účinnosti. Na druhou stranu, po zasažení je jediný způsob, jak se jedu zbavit, pouze smrt.

Včerejší večer začal bouřkou a pršet ještě nepřestalo. Zpravodajství nepřestává vysílat zprávy o nadjezdu u dálnice, který spadl a usmrtil sedmnáct lidí jedoucích autobusem na dovolenou. A k tomu všemu mají raci v horoskopu napsané, aby si dávali pozor, že je jim partner nevěrný. Mimochodem, Jitka se narodila v červenci a jako rak.

záznam šestý:
Tohle mi byl čert dlužen. Byl jsem už blízko, skutečně blízko. Květy byli již skoro dorostlé. Rozvité okvětní lístky bíle zářily a už jen dva dny jim chyběly, abych do květů mohl přesunout jed. Pak si ale má šílená spolupacientka našla novou zábavu. Posledních pár dní jí asi mučení vodou omrzelo, tentokrát však otrhala všechny mé květy a postupně z nich otrhávala jednotlivé lístky. "Má mě rád. Nemá mě rád....." Opakuje jako blázen pořád do kola. "Nemá mě rád. Má mě rád." Skončila se svým šílenstvím, když ji došli lístky k otrhávání. Teď tančí po pokoji a zpívá si u toho. Nakonec mě ještě jednou pro jistotu zalila. Ale už jsem se rozhodl. Za tohle bude příšerně trpět. Jen musím vymyslet nový způsob, jak dosáhnout svých cílů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama