gardenie3

4. srpna 2016 v 16:10 | Ich |  gardenie
pokračování :)

záznam třetí:
Poslední dobou výslechy polevily. Vidí, že jsem neoblomný jako kámen a pravděpodobně se teď domlouvají, co udělají dál. Jenom občas stále pokračují v mučení vodou. Asi je to zde pravidlem. Naštěstí můžu s radostí oznámit, že nyní když už nejsem pod neustálým dohledem, začal jsem provádět první pokusy. Zdá se, že tento organismus produkuje v pravidelných ročních intervalech květy. Začal jsem provádět první pokusy a jeví se mi, že bych mohl využít jedno ze zavedených bojových schémat. Přesněji ovládnutí planety pomocí chemického útoku. Zatím probírám různé varianty a hledám látku, která by byla vhodná k tomuto účelu.

Jitka je jako na trní. Milan se včera neozval a ona na něj nemůže přestat myslet. Stalo se mu něco? Ztratil o ni zájem? Potkal snad včera jinou ženu? Možná má jen pokažený mobil. Třeba mu spadl a teď se nechce spustit. Třeba je teď někde Milan stejně jako ona zoufalý a nemůže se dočkat, až ji zase uslyší. Zahrabaná v myšlenkách Jitka chodí po celém domě. Chvilku uklízí svůj pokoj. Přitom však našla staré tempery, které měla v šuplíku a teď se snaží namalovat Lochneskou příšeru. Jenže zelená prostě nemá tu správnou barvu. Chvilku je moc světlá, pak moc tmavá, jindy zase moc do žluta. Zbytek temperek skončil v koši i s nepovedeným obrazem a Jitka teď leží na posteli, pozorujíc gadenii, občas ji lehce pohladí. Zalít nepotřebuje, už ji dnes zalila dvakrát.

záznam čtvrtý:
Vše začíná dávat smysl. Nejedná se o vězení, ale o ústav pro duševně choré. Pravděpodobně jsem při ovládnutí tohoto organismu způsobil nějakou anomálii, a tak mě zavřeli sem. Všechno co jsem prožil, již dává smysl. Moje spolupacientka mi opět dělá ze života peklo. Pravděpodobně se vyžívá v tom, když mě mučí vodou a nikdo z ošetřovatelů nezasáhne. Teď si mě bedlivě prohlíží a občas mě osahává. Možná její nová úchylka? Možná mě zrovna plánuje rozčtvrtit. Měl bych pro jistotu uspíšit své plány. Kdo ví, co by se mohlo stát. Za tohle se jednou pomstím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama