gardenie2

3. srpna 2016 v 20:19 | Ich |  gardenie
pokračování :)

záznam první:
Můj pokus infiltrovat planetu se setkal s potížemi, ale zatím probíhá úspěšně. Naštěstí se mi i přes nezdařilé přistání podařilo infiltrovat místní organismus zelené barvy. Na místě dopadu se nacházela celá smečka podobných organismů, a tak jsem si vybral jednoho, který vypadal jako vůdce smečky. Bohužel se zatím zdá, že jsem se možná spletl. Prozatím to vypadá, že jsem infiltroval organismus, který je pravděpodobně chován jako potrava. Zatím prozkoumávám možnosti nového těla a snažím se vymyslet, jak se z této šlamastiky dostat dříve, než budu sežrán místními divochy

Je to možné? Nestrannému pozorovateli by se mohlo zdát, že se gardenie na Jitčině stole tváří až nešťastně. Na druhou stranu Jitka jen září. Neuběhlo dlouho od doby, co Milan odešel a přitom už jí dvakrát volal. Teď chodí po celém bytě a oprašuje všechno co najde. Nejvíc se však věnuje gardenii. Už ji třikrát zalila a sedmkrát už pro ni našla vhodnější místo, kam ji umístit.

záznam druhý:
Myslím že mě odhalili. Z chovné stanice jsem byl přesunut do tohoto zařízení, kde jsem pod neustálým dohledem. Mám pocit, že se jedná o kombinaci vězení a mučírny. Zatím zkoušejí nalomit mou vůli waterboardingem a psychickým násilím. Neustále jsou mi pokládány otázky typu: "Má mě rád?" Na které pro jejich neurčitost ani nejsem schopen odpovědět. Jindy se mi snaží vnutit odpověď, kterou chtějí slyšet, když mi výhružně šeptají: "Určitě mě má rád! Jasně že jo." Já však nadále mlčím jako hrob. Nic ze mě nedostanou.

Uběhlo již sedm dní, od Milanovy návštěvy. Kytka si již našla své pevné místo u okna nad Jitčinou postelí. Už ji také tolik nezalévá, maximálně tak jednou denně. Včera ji zalít dokonce zapomněla, ale to protože tu byl opět Milan. Tentokrát jí donesl malý křížek na řetízku. Jitka není věřící, ale přesto z něj má hroznou radost. Odešli pak spolu a vrátila se a ráno. Sama. Celé dopoledne si pak na posteli hrála s řetízkem ovíjející křivky jejího krku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama