inflagranti

19. března 2016 v 21:15 | Ich |  zbytek
Můžu vám říct jak to bylo. Klidně i celou pravdu. Ne že bych musel, ale protože jsem férovej člověk a vy si ji zasloužíte slyšet. Vy si možná myslíte, čapli jsme ho za pačesy a teď se hošánek třese, ležel inflagranti v plné polní s kalhotama u kotníků, tak už ho máme, teď nám hošík nevyklouzne, ale to se šeredně mílíte. Sakra nekoukej tak na mě. Nemáte ani páru, jak to vlastně bylo. Za všechno může Matěj. On a ta vosmahnutá Pavla. Možná jsem se na ni vybodl, ale co jsem měl dělat. Povýšili mě a dostal jsem sekretářku. Takovej kus vosku s výbavou, že by se i vašemu kapitánovi postavila pleš. První den za mnou došla s tak krátkou sukní, že jsem z ní po půlhodině tahal svršky. Celou noc mi pak stál, ani jsem nemohl dospat. Panečku s ní to byla jízda. Co jsem měl pak dělat? Je mi taky už padesát. Teď už nezvládnu dvě milenky. No a s takovým materiálem, samozřejmě že šla Pavla zalívat kytky. Nejdřív vyhrožovala, že to řekne ženě, ale nakonec jí byla milejší její práce než pomsta. No a tak se dala dohromady s Pavlem. Nastoupil na moje místo a samozřejmě se o ni začal starat. No a tady to máte. Hodili to na mě.

Jak jakože se jeho hlava našla u mě? Ale tu tam nastrčili spolu. Já ani nevím jak vypadá. Nikdy jsem Pavla nepotkal. Jak bych mohl vědět, jak vypadá jeho kebule.

Jasně že mu budu tykat. Jsme přece vod fochu, přece mu nebudu říkat pan Vlaštík. Taky když je o dvacet let mladší. Všechno upekla Pavla. Kdysi nám hlídala barák, když jsme byli pryč. Určitě si nechala kopie klíčů.

Jak může být mrtvá? Tak nejdřív na mě všechno hodí a pak se zabije? Kam až zajde tahle její pomsta. Nemáte tušení jak se teď cítím. Když jsem zjistil, že okrádají firmu, chtěl jsem si jen taky trochu bokem přivydělat. Taková brigáda ve volném čase. A proč ne? Všechno by se rozmázlo o ně, já bych byl krytej. A teď si chcípnou a vše hoděj na mě. Nechápu jak mi tohle mohli udělat.

Na místě činu jsem přece nebyl. Šel jsem jenom domů, jak můžete říct že jsem byl na místě činu. Každý má přece svatý právo jít se domů vyspat. Co tam má dělat posraný tělo. Nemáte obviňovat mě. Běžte najít toho, kdo tam všechno nastrčil. Tomu se říká nezákoné vniknutí. To jsem vděl v telce. Za to jsou roky, tak ho běžte najít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama