poslední den mého života byl opravdu dlouhý

9. ledna 2016 v 22:45 | Ich |  téma týdne
Poslední den mého života byl...těžký.Poslední den mého života, co jsem zatím prožil je s blížící se půlnocí dnešek. Ani nevím proč, ale byl to hrozně dlouhý den a stejně utekl tak rychle. Co dodat, je tu zase zkouškové a já se také musím učit. Devět hodin sezení na zadku, dokola pořád to samé. Nebýt řeské abecedy a matematických symbolů, začalo by mi hrabat. Nevím kde se tenhle pocit vzal, ale poslední dobou se mi začínají písmenka slívat dohromady. Vždycky asi po čtyřech pěti hodinách učení se. Před očima mám změť čárek a kdyby jste mě zabili nedokážu rozeznat o a c.
To je teprve prní zkouška. Pauzy mezi učení zaručí, že dokážu číst dál, ale pak přijde okamžik, kdy se učím asi šest hodin a začne mi z toho všeho být špatně. Najednou mám pocit, že jsem se nic nenaučil a že je to všechno zbytečné. Po šesti hodinách učení jsem šel do KFC tou dobou už na večeři. Normálně bych měl něco z domu, ale tentokrát mě odtáhl kamarád.
Na stole jim tam ležel náborový letáček. Přidejte se k nám, rozšiřte naše řady. Tak lákavý pocit a tak hnusné jídlo. Ani nevím proč chtělo se mi brečet, když jsem se vracel k sešitu. Koukal jsem se na jeho známou tvář a pořád to nechtělo secvaknout. Dalších dvacet vzácných minut jsem jenom promarnil tupým zíráním. Jaká to ztráta.
Pak jsem konečně mohl jít domů. Osvobozující pocit. Hrozné je však, že mě zítra čeká to samé. Dnes byl hrozně dlouhej den a zítra zase vyjde slunce nad obzor.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama