a9

3. ledna 2016 v 23:06 | Ich |  cestou domů
3.3.2016
Jsem nemocný. Noha už se uzdravila. Můžu chodit, běhat i skákat. Jen kdybych se nenachladil. V týdnu jsem se snažil dohnat vše, co jsem promeškal kvůli zranění, akorát jsem to přehnal. Za dva dny jsem naběhal venku tolik co normálně za dva týdny. A den nato jsem málem nevylezl z postele. Včera jsem celý den proležel a potil se. Taková ztráta času. Včerejší úkol jsem tak nesplnil a zůstal mi do dneška.
Třicet minut. Tak dlouho ráno trvalo, než jsem vylezl z postele. Dalších patnáct minut, než jsem se vůbec oblekl a skoro hodinu než jsem se nasnídal. Hrůza. Obyčejná chřipka a už si připadám jako mrzák. Bylo poledne než jsem se dal do práce. Karty byly zastrčené vzadu v šuplíku. Máme doma tři balíčky karet a přitom jsme hráli naposledy, když mi bylo sedm. Aspoň jsem měl z čeho stavět. Úkol zněl postavit dům z karet. Celých deset pater.
Přiložit k sobě karty, tak aby celá konstrukce nespadla byl hororový zážitek. Třesoucí se ruce nechtěly poslouchat a rychle ochabovaly. Dům tak rostl patro za patrem jen pomalu. Občas mi patro spadlo celé a já musel začít znova. Nakonec jsem vše dokončil až v osm. Ještě pořád se z toho zotavuju. Aspoň zítra díky nemoci nemusím do školy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama