my story 9.3

5. prosince 2015 v 23:01 | Ich |  my story 9
pokračování předchozí části

Taxík stále stojí na křižovatce, taxametr běží.
Auto má asi poruchu. To je pěkně blbý takhle v křižovatce. Bude pěkně nebezpečný ho objíždět.
"Musíme chvilku počkat auto před náma má asi poruchu. Mějte chvilku strpení hned pojedeme dál."
"Dobře."
Tihle chlapci se asi neradi opalují. S takovouhle barvou nebudou místní. Možná budou odněkud z Norska. Na dovolené a teď se jim pokazilo auto. To vypadá jako šance na dobrý přívýdělek, stará bude koukat.
"Pánové potřebujete pomoct?"
Třeba bych mohl taky vysednout a jít se...
Řidiči auta zmizí hlava, spolujezdec padá k zemi bez ruky s chybějící částí hrudu. Zazní výstřel. Na ulici je najednou hrobové ticho. Jen dunění aut zní dál. Zbytek spolujezdce se zvedá a zbylá ruka vytahuje zbraň.
Sakra. Co to bylo? Sakra, sakra, sakra. Jak jsem se mohl dostat do tohohle průšvihu. Zpátečku. Rychle. Blbá kraksna. Měl jsem řazení nechat vyměnit už dávno. Blbá zpátečka.
První výstřely dopadají na taxík. Přední sklo se tříští na kusy.
Konečně. Blbá kára. Blbá manželka. Jak jí tohle vysvětlím.
Auto vyrazí zpátky, škubne sebou a nabourá zaparkované auto po straně silnice. Řidič leží bezvládně opřený o volant. Z hlavy mu stéká krev. Bezpečnostní pás u řidiče nefunguje řadu let. Muž na zadním sedadle si rozepne pásy, natáhne se a vysedne volnými dveřmi. Přitom vytahuje zbraň z příručního kufříku.
Vysoká postava se krčí za nabouraným taxíkem. První výstřel. Střílející tělo odporující zákonům smrti se bezhlavě sesune k zemi v uklidňujícím žvum. Hromádka bankovek přistane řidiči na zkrvavené hlavě a postava přechází ke kufru auta.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama