a4

12. prosince 2015 v 21:41 | Ich |  cestou domů
12.12.2015
Včera jsem postoupil na další úroveň. Tentokrát jsem zkusil zvýšit inteligenci a angličtinu. Nedá se nic dělat, kulturista ze mě nakonec nebude. Aspoň můžu být stále nerd.
Hned ráno jsem měl možnost zjistit jestli to funguje. Při snídani, někde mezi ovesnými vločkami a chlebem s nutelou, přišel další úkol. Bylo mi trapně, když jsem se prohrabával popelnicí a hrozně to smrdělo, ale tašku jsem nakonec našel. Roztrhaná igelitka a v ní hlavolam. Jednoduchá koule plná spirál a trubiček, kterou bylo třeba pronavigovat kuličku. Třikrát jsem s tím hodil o zem, než se mi podařilo vše zvládnout. Trik spočíval v rychlém pootočení koulí, aby kulička nespadla dolů a přejela po nakloněné plošince do cíle. Nakonec jsem si ještě zlepšil o úroveň trpělivost. Té bych se měl taky časem věnovat.
Večer jsem strávil běháním po parku. Venčil jsem psa a zrovna, když mě chtěl odtáhnout za jiným čoklem, vodítko prasklo. Byl to starý krám, který určitě zažil lepší časy a lepší údržbu, ale aby se lanko přetrhnulo? Trvalo dvacet minut než se pes nechal mrcha chytit. V propoceném oblečení jsem se vracel psa v náručí domů. Teď mám bundu od bláta a kdo ví v čem zítra půjdu. Příště už s ním nejdu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama