10.3 my story

25. prosince 2015 v 12:10 | Ich |  my story 10
Takže už víme, jak se můžu chránit před kakušiho nemocí. Teď se však nabýzí otázka jak poznám, že je nemocný někdo jiný. Našel jsem si přítelkyni/přítele a nemůžu se dočkat až se spolu vyspíme, co ale dělat když nechci onemocnět? Moc se neznáme. Tvrdí, že je zdravá, ale jak můžu věřit někomu, koho jsem potkal relativně nedávno. Dokonce by mi mohl lhát schválně. Co s tím?
Jak už jsme zmínili dříve, rozeznat Kakušiho nemoc není vůbec lehké. Prvním klasickým příznakem, který můžete zaznamenat je nárůst fyzické síly. Jasně to není zrovna nejjistější způsob. Jak poznám něčí sílu? Jak poznám, že je větší než byla? Tak nejdřív je třeba si uvědomit, že síla nakažených se zvětšuje jen velmi pomalu s malými rozdíly. Na druhou stranu jejich síla nemá hranic. Uzvedne váš přítel auto? Nasekala vaše přítelkyně dříví na topení? To je ta pravá chvíle získat podezření.
Ano příznaky nemoci nejsou opravdu tak výrazné, aby nemocný zvedal auta na potkání. Jde však o to, že tato síla se neprojevuje nijak navenek. Není nic divného pro člověka samý sval, aby zvedal těžké věci, pokud se vám však zdá, že váš vyvolený je spíš vychrtlý a přesto vám bez problémů stěhuje nábytek po místnosti, máte oprávněné obavy. Můžeme vám tedy doporučit jednoduchý test. Zkuste přestěhovat nábytek po místnosti. Přizvěte vaši polovičku a uvidíte. Třeba se nemáte čeho bát.
Mějte na paměti, že tato metoda začne fungovat nejdříve až dva roky po onemocnění. Dříve bezpečný výsledek dostanete pouze při vyšetření u doktora. K tomu je však potřeba vzorek krve. Jak takový vzorek získat bez toho aniž by si vaše polovička všimla? Těžko. Nejlepší je přiznat barvu. Promluvit s ním a zajít k doktorovi. Je však možné, že v důsledku tohoto o vztah přijdete úplně.
A další příznaky? Bohužel nemoc je v tomto značně nepříjemná. Jediný další dosud prokázaný příznak, je finální fáze kakušiho nemoci, kdy pacient prostě zmizí. To už je ale přece jen pozdě. Čekat několik let jestli se náhodou nevypaří jak pára nad hrncem je blbost. Po nemocném pak nezůstávají žádné stopy a jen těžko se prokazuje, jestli dotyčný opravdu zmizel v důsledku nemoci, nebo se jen rozhodl odjet bez oznámení. Takže na tohle rovnou zapomeňte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama