10.1 my story

15. prosince 2015 v 18:37 | Ich |  my story 10
Kakushi je doma. Prarodiče, kteří ho vychovávali jsou mrtví. Zahynuli při autonehodě. Společnost mu tak doma dělají pouze rodiče, kteří se již necestují, píší cestopisy a vychovávají děti adoptované z rozvojových zemí. Není se tedy čemu divit, že se Hideo straní ostatních a i po jeho návratu odmítá prozradit, kde strávil posledních sedm let. Navíc se v něm v tuto dobu začínají projevovat agresivní sklony. V kombinaci s jeho nadměrnou silou, tak dochází k několika událostem. Při jedné dokonce umírá mladá holčička adoptovaná z Vietnamu, když na ni padá strom zatímco si hraje na zahradě.
Do této situace přichází doktor Colnvol. Situace je již dost napjatá a po doktorově naléhání, aby se začal Hideo léčit, mladý muž opět utíká z domova. Situace však nabírá rychlý spád a brzy je zatčen během přepadení banky.
Nejprve je třeba si uvědomit, že standartní zadržovací prostředky nefungují, když dojde na kakušiho nemoc. Lidé s nadměrnou silou snadno ohnou mříže, prorazí zeď, případně by mohly zabít spoluvězně, či dozorce. Není se tedy čemu divit, že i v Kakushiho případě musela policie přijmout extrémní prostředky. Mladý Kakushi je neustále pod vlivem narkotik, připoután k lůžku a nikomu k němu není povolen přístup.
Doktor Colnvol stále naléhá, aby k pacientovi získal přístup. Záhy na to však Kakushi mizí. Stává se tak první potvrzeným Kakushi pozitivním pacientem pacientem v historii. Abychom citovali očité svědectví sestřičky, která mu zrovna podával sedativa: "Ozvalo se takové jako zap a najednou byl pryč. Zmizel. Jako pára nad hrncem. Jen oblečení a infuze po něm zůstala."
Toto je tedy skutečný původ Kakushiho nemoci a také příběh jejího prvního pacienta, který nemoc patrně vědomě, nebo nevědomě rozšířil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama