svět bez kouzel...ou

18. listopadu 2015 v 13:54 | Ich |  téma týdne
Není snad život sám o sobě malým kouzlem? Tak tedy život bez kouzel by byl...Tak nejdřív vynechme ty malé trpaslíky co běhají v tomhle počítači na kterém zrovna můj článek čteš. Vynechme taky moje milované trpaslíky uvnitř mého miláška ať můžu aspoň článek dopsat a ty máš co dočíst :).
Tak tedy když vynechám tyhle ty dvě věci a představím si život bez kouzel...asi jako by ve všech ostatních počítačích trpaslíci vyhlásili stávku a řekli že nemakaj dokud nedostanou přidáno. Takže není počítač ani internet ani počítač ani internet. Už jen při té představě se mi chce brečet...asi bych měl na chvíli omezit počítač. Ne dopíšu článek a pak toho nechám takže čti dál a neopovažuj se vstávat ze židle. Jasné? ...to byla chvilka abys mohl/a říct ano :).
Tak tedy život bez kouzel by byl nejen život bez počítače, ale taky život bez čokolády, nebo ne? Vždyť bez umpalumpů není továrna na čokoládu, bez továrny na čokoládu není čokoláda a bez čokolády není...čokoláda. Tohle téma týdne se stává čím dál víc děsivějším. Na vem si kapesník a utři si oči, tečou ti slzy. Tak tedy já vím těžko se to rozdýchává, ale neexistují ani počítače ani čokoláda, kterou jsem chtěl svůj žal zajíst.
Co dál neexistuje? No určitě neexistují ty malé světlušky, které poletují v noci po obloze, ale na ty snad už nikdo nekouká a navíc nejsou ve městě vidět, takže je to jedno. Co dál? Dál by bez kouzel určitě neexistovaly holky. Pokud ne všechny, tak aspoň všechny to kouzelný slečny co vypadaj jak vytažený z pohádky? Je to děsivé? Já nevím, ale koukni se do starýho řecka jak vypadá divadlo, když ho hrají jen chlapi. Nemůžeš? No jasně vždyť ti nejede telka že :D jak se teď podíváš do starýho řecka.
Tak se teda nezlob, ale nemám sílu pokračovat dál. Nefunguje počítač, nejsou hezký holky a ani čokoláda. To je na nic. Takže se teda nezlob, ale já zůstanu tady v realitě, kde kouzla pořád fungují OK?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Illumináti Illumináti | Web | 18. listopadu 2015 v 15:45 | Reagovat

such kouzla
                            wow
         very světlušky
                               so holky
                                                                  such úvaha
       much vstávání ze židle

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama