my story 7.0

8. listopadu 2015 v 14:23 | Ich |  my story 7
Zrána třetího dne začalo pršet. Prší prší a prší místy padají trakaře jinde zase židle. Hladina stoupá a voda nestíhá odtékat. Malý klokan v zoo to vidí. Maminko maminko naučíš mě plavat? Pepíčku jsi klokan ne ryba. My hopsáme, skáčeme a vodu kterou nedokážeme přeskočit ta nás utopí. Od vody se drž dál dokud nedokážeš přeskočit hory a kopce. Takže se tu utopíme maminko?Pořád prší prší a voda teče. Brzo přijde až k nám. Tady jsi v zoo tady se ti nic nestane. Máme to napsané ve smlouvě. Navíc máš nárok na tři jídla denně to si pamatuj. Pokud ti nedají tři jídla denně máš nárok vstoupit do stávky.
Voda stále stoupá, pavilon goril pod klecí klokanů je už plný vody.
Maminko maminko umí gorily plavat. Jistě drahoušku. Říká maminka sklíčeně. Gorily jsou ve vodě nejraději, vidíš domluvili si novou smlouvu a tak jim zoo zajistila nový bazén. Když budeš před návštěvníky hezky vystavovat ocas dostaneš za odměnu dobroty. A když sem bude chodit kvůli tobě hodně lidí dostaneš třeba i kamaráda nebo kamarádku a nebudeš tu už sám. Maminko já mám tebe. Já kamarády nepotřebuju.
Voda stoupá první vlnky olizují okraj klokaní klece.
Maminko maminko a jak dlouho udrží gorily dech pod vodou. Jsou v tom hodně dobré? Neboj gorily jsou pověstné tím jak dlouho zadrží dech pod vodou. Říká maminka mírně kolísavým tónem hlasu. Je to jejich oblíbená zábava. Koukni jak jsou páni ošetřovatelé hodní když je nechají takhle dovádět ve vodě. Ale ty se pořádně drž. Půjdeme dál ať se nenachladíš. Tady u mříží profukuje.
Klokanice odskáče do zadní části klece se synem ve vaku. První voda vtéká do klece.
Maminko maminko u tebe je tak teplo. Tak zavři oči na chvilku a spi. Maminka se zatím podívá jestli nemáme ještě něco dobrého k snědku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama