my story 2.1

2. listopadu 2015 v 12:00 | Ich |  my story 2
pokračování předchozí části

Černá tekutina na zemi rychle mizí. Tělo roztrhané, noha utržená. Drápy a zuby téměř řeznická práce. Jako malýho mě matka brala do zoo. Pár sbouchanejch ohrad a kožich na zvířatech visel jak mundůry v base. Hlavní lákadlo večera pak bylo krmení lvů. Podívaná pro děcka velké i malé. Každý večer vpustili kozu do výběhu a ošetřovatel komentoval celý zážitek. Práce lvů vypadala podobně.
"Proč jsi nás nevaroval." Ruce se snaží sevřít můj krk. Má moc malý ruce. "Jak? Sám jsem málem nepřežil, kdybych ho nezranil zabije nás všechny."
Louže krve je už pryč. Šikovný trik takhle ho určitě nevystopujeme. Okolní les je pořád vyděšený, plamínky se pořád krčí v úkrytech.
"Mohl by se pořád vrátit. Vemte si zbraně, dnes už zůstaneme vzhůru. Davide my jdeme pro Nikolaje. Vy se zatím postarejte o druhé tělo."
Tak co sis sebou nesl. Pár fotek. Žena s dítětem. Nikolaj datum třicet let staré. Muži nedají dopustit na svou matku. Trocha peněz. Teď už je určitě nepotřebuješ. Zbraň nemá stihl ji použít. A ještě nůž. Velký kuchák kterým dokázal štípat dříví.
"Vezmi ho za nohu já si vezmu tu horší část."
Tělo od krve prokluzuje. Dnes už se nevrátí. Je to chytrý parchant. Počká až budeme unavení a vrátí se jindy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama