my story 4.1

13. března 2011 v 19:28 | ich |  my story 4
Pokračování příběhu

"šéfe šéééééfe" křik se ozýval z šachty. Asi zase průser, taky když se někdo chce navrtat dva kilmetry pod zem to je pořád nějaký problém. "Co se zase stalo?" na odpověď sem ani nemuel čekat řev bouřících se otroků byl slyšet až na povrch. Tihle obři jsou velice zajímavá rasa mají pomalý rozjezd, ale když se do něčeho dají třese se celá zem. "Rychle doneste hadice a někdo z vás ať sežene větší množství vody. A ne, zalívat kytky nebudeme."
"Co když se utopí, šéfe? Nebylo by lepší počkat než vychladnou?"
"Ne pokud tam časem nechceš skončit s nimi. A už drž hubu." S tímhle budu muset něco udělat nespokojení otroci jsou jedna věc, ale aby mi obyčejní poskoci kecali do práce? Pár ran holí, až bude konec, to určitě spraví.

Opusťme zatím neurotického předáka a pokud chcete být zlí, neříkejte mu o vředech které mu pomallu rostou v žaludku. Jako když se trhá lano nejdřív se přetrhne jen pár vláken pak jich je víc a víc až nakonec dole zbyde jen polámaný horolezec z kterého uniká život stejně jako z našeho předáka. A co ti kteří chtějí být hodní? Jděte a vykřičte to na pole, když se budete modlit třeba mu vaši zprávu pošeptá vítr. My ostatní se podívejme dolů. Těch koster nalevo si nevšímejte, ne tudy je to správně. Ano už jsme tady. Určitě poznáváte, že jste v opravdu hluboké jámě. A pozor poslední dobou je tu nějak vlhko. Ať nezmoknete.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 happinesskillingme happinesskillingme | Web | 8. dubna 2011 v 23:12 | Reagovat

Je to dobrý :) Když máš rád-a povídky, podívej se na múj blog :) jestly se ti tam něco líbi, koment potěší..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama