my story1.0

29. ledna 2011 v 17:11 | ich |  my story 1
Neměl jsem šajn co se kolem děje ale bylo mi fajn a tak to bylo jedno. Pro teď jsem spal v teplé posteli, neteklo mi na hlavu a už vůbec mi netáhlo na nohy. Co víc jsem si mohl přát.
Když přišel do pokoje Bob no ono to vlastně byla ta Bob ale, když jsem se jí snažil popsat do knížky žádné jiné jméno mě nenapadlo. No jak bych ji to asi popsal v ten moment to byla nejkrásnější ženská na světě páč mi nesla snídani do postele a já už z předešlých dnů věděl, že je na co se těšit.
No dal jsem se do jídla a futroval jsem se snad jak prase a možná sem měl dávat větší pozor co se děje kolem. Po chvíli jsem se cítil nějak lehčí a tak nějak sem létal, když už se semnou začal točit celej svět došlo mi že se má hlava vydala na procházku a tělo zůstalo pořád v posteli. No a pak sem asi ztratil vědomí což je celkem logické.
Možná od té doby uběhlo jen pár vteřin a možná to bylo trochu dýl, abych předešel všem omylům stanovil jsem to na 12,41*2,667 minuty.
Asi jsem při cestě za světlem zabloudil, protože stát se duchem jem si nikdy neplánoval a teď kdž mi zase táhne na nohy určitě bych nejraději vraždil(už konečně vím proč je tolik duchů naštvaných když nemáte hlad kdo by čekal že vám potáhne na nohy?)
No dal jsem se na obhlídku situace a došel jsem ke dvěma závěrům buď to byli šílení satanisti nebo je trochu naštvalo když jsem jim nadrobil do postele. Abych je představil. Kromě Boba tam byl ještě chlap budeme mu říkat třeba… Tobiáš (prostě nemám fantazii na jména) a do třetice všeho dobrého tam byl taky Sergej (žena taková starší babička).
Posmrtný život má i pár výhod můžete se převtělovat do různých věcí. No je to takový pocit jak když se soukáte do hodně malých ponožek asi jen o 30 čísel menších. A rozhodně bych nechtěl popisovat jak jsem se jednou soukal do řetězu abych mohl chrastit po chodbách. Teď už vím jak se vyrábějí špagety.
Snažil jsem se všemožně zhoršovat život obyvatelům domu ale nic hrozného jsem jim nesvedl udělat a tak to byla za chvíli nuda. A tak začal nejhorší den mého života.
Ten idiotský nápad vlézt si do nějakého zvířete mě možná napadl protože jsem měl špatnou karmu, ale když jsem kolem nenašel nic lepšího rozhodl jsem se začít s jednou veverkou. Dovnitř to šlo v pohodě a komínem jsem se dostal zpátky do domu ale když jsem vyskočil na majitelku, abych jí do hrdla zanořil tesáky z kterých jak doufám dostane vzteklinu,…
Měl jsem prostě vybrat jiný moment. Né že by vadilo jak se pokoušela toho už tak dost malého člověka zkrátit nožem. To spíš ten sekáček v její ruce byl trochu problém. Neví jak vypadá veverka s vykulenýma očima a zrcadlo taky poblíž nebylo, ale popravdě se divím že mi nezbělely chlupy.
První co mě napadlo bylo že by bylo fajn se vysoukat zpátky, ale ejhle to vtělování do zvířat má pár zádrhelů a sice že to nejspíš nejde zpátky. Přestože jsem byl vždy bystrý, při útěku zpátky mě napadly jen 3 možnosti: 1. vylézt komínem zpátky 2. prokousat se oknem ven a za 3.vyzkoušet jestli můžu po druhé zemřít.
Nahoru komínem to šlo daleko hůř než dolů a i když se říká že má vevrka ostré zuby buď to není pravda nebo nejsou stavěny na boj se sklem. Třetí možnost byla nejhorší ze všech protože pobýhat jako duch veverky je opravdu ale opravdu blbý nápad. No prostor pro můj taktický ústup rychle ubýval. Lustr na stropě mi poskytl dočasné útočiště (veverky opravdu umí dobře skákat), ale cinkající lustr hrozil vyzrazením mé žalostné pozice.
Po mém objevení se mě pokusila paní sestřelit věcmi z příborníku. Kdo by považoval satanisty za důmyslné lidi byl by na omylu. Ale v jisté jednoduchosti jejího plánu byla i krása. No ale brzo poté se přihnali Bob s Tobiášem. Začalo jít do tuhého.
Já se dal do pohybu a pokusil jsem se mezi nimi prokličkovat. No a to bylo úplně geniální řešení kdo by taky čekal, že se dá veverka prokopnout oknem.
Nakonec to odneslo jen moje ucho slyším teď trochu hůř, ale možná na jednouché veverky letí holky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Juju.Lůca Juju.Lůca | Web | 29. ledna 2011 v 20:58 | Reagovat

Pěkný blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama